קורס הרמת ריסים

הטרנד האחרון והחדשני ביותר בעולם הריסים!!! טיפול מהפכני בטכנולוגיה חדשנית למראה ריסים מורם, מלא ודרמטי לאורך זמן. בטיפול אחד בלבד ניתן להעניק לריסים אורך, גובה ואפקט מודגש וחזק יותר מהריסים הטבעיים. אידיאלי לבעלות מראה עיניים נפול, ריסים קצרים וחסרי נוכחות או לכל מי שנמאס כבר מהאיפור שנמרח. תחליף מושלם למסקרה שלך.

הטיפול הייחודי להרמת הריסים מתבצע בשיטה טבעית, ללא הדבקות, הלחמות או תוספות. הוא אינו מזיק לעיניים או לריסים ואינו גורם לנשירה. הטיפול הינו היפו-אלרגני, נטול פורמלין, נטול פרבנים ובעל אישור תקן USA . משך הטיפול עד 60 דקות והתוצאה היא ריסים מורמים ומלאים עם אפקט מתיחה למשך 8-12 שבועות! 

קורס הרמת ריסים במכללת היי קוסמטיקס  מקנה לך את כל הידע העיוני והמעשי ובסיומו כבר תוכלי לעבוד ולהרוויח כסף. גם אם את חסרת ניסיון בתחום הקוסמטיקה, הקורס הזה בהחלט  פותח לך את הדלת לעולם הטיפוח והיופי.

כולל ערכת ריסים:

לפרטים נוספים בנוגע לקורס הקרוב, השאירי פרטים בתחתית הדף
או חייגי לשיחת ייעוץ עם יועצת הקורסים שלנו 072-2521313
נתראה,

מכללת היי קוסמטיקס

מתכונת הקורס:

4 שעות לימוד במסלול בוקר/ערב.
התעודה מוכרת מטעם מכללת היי קוסמטיקס.
תני לנו להוביל אותך להצלחה וללמד אותך לייצר הכנסה!

 


רקע:

אין כמו ריסים ארוכים, מלאים ודרמטיים כדי להדגיש את יופי העיניים אבל לא כולן נולדו עם ריסים מושלמים. אז לכל בעלות מראה עיניים נפול, ריסים קצרים וחסרי נוכחות או לכל מי שנמאס כבר מהאיפור שנמרח – הרמת ריסים היא הפתרון המושלם. בואי ללמוד במסגרת קורס הרמת ריסים במכללת "היי קוסמטיקס" את הטכניקות והשיטות החדישות ביותר להרמת ריסים.

 

קבלי עכשיו הטבה לנרשמות לקורס דרך האתר! מלאי פרטים בטופס הבא:

קבלי עכשיו הטבה לנרשמות לקורס דרך האתר! מלאי פרטים בטופס הבא: