קורס עיסוי בשילוב
אבנים חמות

מהו עיסוי באבנים חמות ?

עיסוי אינדיאני באבנים חמות הוא טיפול משלב הנחת אבנים חמות על הגוף ועיסוי המסייע להמרצת מחזור הדם, פתיחת חסימות אנרגטיות, ניקוז רעלים מהגוף והרפיית שרירים מכווצים.

העיסוי נעשה על כל הגוף, באמצעות ידי המעסה עם שילוב אבנים חמות המרפות את השרירים, שיטה טיפול זו מאפשרת לעשות עיסוי עמוק ללא כאב. השריר המחומם מאפשר למעסה לעסות את השריר בצורה הטובה ביותר.

מעבר לכך חימום השרירים באמצעות עיסוי באבנים חמות מביא להרחבת כלי הדם התורם להזרמת חמצן לכל תא בגוף ומסייע לבניית תאים.

טיפול זה נחשב נעים ומפנק, העיסוי נחשב לאנרגטי במיוחד. ניתן לשלב עיסוי באבנים חמות ביחד עם עיסוי שבדי, עיסוי צרפתי, עיסוי הלומי-לומי, או בשילוב של טיפול רפלקסולוגי, בשילוב של עבודה על מרדיאנים ובשילב עבודה על הצ'קרות.

הטיפול מתבצע על מיטת טיפולים ללא בגדים בשילוב שמנים.

לפרטים נוספים בנוגע לקורס הקרוב, השאירו פרטים בתחתית הדף
או התקשרו 072-2521313

נתראה,
מכללת היי קוסמטיקס

מתקיים במסלול לימודים: בוקר/ערב
בסוף הלימודים מקבלים תעודת מעסה מטעם מכללת היי קוסמטיקס.


רקע:

קורס זה הינו חלק מלימודי רפואה משלימה. עיסוי באבנים חמות הינו עיסוי עתיק שמקורו מהאינדיאנים בדרום אמריקה. קורס עיסוי באבנים חמות כולל לימוד טכניקות עיסוי המעניקות את הכלים והעקרונות של עיסוי מקצועי ואפקטיבי. הלימוד כולל תוכן תיאורטי יחד עם רכישת פרקטיקה, במטרה להקנות את הפן החוויתי והמקצועי שבתחום.

​עיסוי באבנים חמות הנו מאד עתיק ונמצא בשימוש כבר לפני אלפי שנים אצל האינדיאנים בדרום אמריקה. עיסוי באבנים חמות הינו טכניקה של עיסוי הגוף באמצעות אבני בזלת. הציידים שהיו חוזרים ממסעות הציד בכפור, גופם קר ושריריהם תפוסים היו מחכים להם בכפר עם אמבטיות חמות ואבנים חמות בכדי לשחרר את השרירים, שיוכלו לחזור לפעילות תקינה ולמסעות ציד נוספים.