קורס עיצוב גבות

נושאי הלימוד בקורס עיצוב גבות:

  • יצירת מסגרת לעיניים התורמת ליצירת פרופורציה נכונה לפנים.
  • התמודדות עם גבות דלילות ומעובות.
  • טכניקות שונות לעיצוב גבות בחוט, פינצטה ושעווה.

אנשי מקצוע בתחום
לעתים אנשי מקצוע פעילים ומוכרים בתחום שמבקשים להעשיר את הידע, לרכוש כלים נוספים או סתם להתחדש ולהתרענן עם קורס חדש ומרתק ובעקבות כך מצטרפים לקורסים של עיצוב גבות. זה יכול להיות מאפרים, מעצבי שיער או קוסמטיקאיות שמבקשות להעשיר את עולם הטיפולים שמוצעים ללקוחות. כאשר מדובר בלימודי עיצוב גבות, נכללים לא מעט תכנים תיאורטיים כמו הכרת מבנה הפנים, פרופורציות, התמודדות עם גבות דלילות, שיקום גבות, מבנה השערה ועוד…

גיוון ואפשרות להעמיק
תחום היופי הוא כאמור תחום מגוון למדי. מי שלמד עיצוב גבות או כל מקצוע אחר ממקצועות היופי והטיפוח עתיד להיחשף לעולם שלם של מושגים ותחומי ידע. בהמשך הדרך ניתן להשתלב בתעשייה צומחת ומשגשגת בין אם כעצמאים ובין אם כשכירים. באמצעות תעוזה, התמדה, יצירתיות והרבה השקעה ניתן לומר כי בתחום הטיפוח והיופי, השמים הם הגבול! גם עם התחרות הענפה בתחום, מי שמצויד בכל הכלים שציינו יוכל לבנות לעצמו שם, קהל לקוחות נאמן והכנסה יפה ומתגמלת.
– התעודה מוכרת מטעם מכללת היי קוסמטיקס.

תנו לנו להוביל אתכם להצלחה וללמד אתכם לייצר הכנסה!

 
לפרטים נוספים בנוגע לקורס הקרוב, השאירי פרטים בתחתית הדף
או חייגי לשיחת ייעוץ עם יועצת הקורסים שלנו 072-2521313
 

נתראה,
מכללת היי קוסמטיקס

מתכונת הקורס: 4 מפגשים, 3 שעות כל מפגש – מסלול בוקר/ערב.


מחשבה על לימודי עיצוב גבות ומה שביניהם

מחשבה על לימודים כוללת בתוכה כמה וכמה היבטים. בין היתר אנו מתכננים את העתיד, את הקריירה שנעצב לעצמנו, שוקלים מהם התכנים שיעניינו אותנו, במה להעמיק ומה לשלב עם מה. כך למשל כל מי שלימודי היופי והקוסמטיקה מעניינים אותו עתיד לגלות במהרה כי לא רק שקיים מגוון עצום של מכללות ומוסדות לימוד, אלא גם כי תכני הלימוד ואפשרויות השילוב בין תכנים הן רבות למדי. במקצועות היופי והטיפוח חשוב במיוחד לשלב בין מקצועות כדי לאפשר לבוגרי הלימודים להגיע לשוק העבודה עם סל שירותים מקצועי ומנצח.

שילובים אפשריים
כך למשל לכל מי שתוהה מה לשלב במהלך הלימודים, הנה כמה עצות מצוינות: לימודי עיצוב גבות יכולים לתרום גם כן לכל מי שלומד את תחום האיפור והקוסמטיקה שנחשבים קרובים למדי הן בתכני הלימוד שמתייחסים ישירות לפנים, למבנה הפנים ולפרופורציות. בשוק העבודה השילובים הללו יכולים להציע סל שירותים מנצח. ובכך להעניק לבוגרי הקורס אפשרות להשתלב במכוני יופי, סלוני כלות או לעבוד באופן עצמאי.

 

קבלי עכשיו הטבה לנרשמות לקורס דרך האתר! מלאי פרטים בטופס הבא:

קבלי עכשיו הטבה לנרשמות לקורס דרך האתר! מלאי פרטים בטופס הבא: