קורס בניית ציפורניים

מסלול מקצועי רחב, עם תוכנית לימודים מקיפה ויסודית. תכני הקורס ונושאי הלימוד נבחרו בקפידה ע"י צוות מורים מיומן ומקצועי, כולל את כל שיטות הבנייה אקריל, טבילה, ג’ל, תבניות, ציפוי לציפורן טבעית, קישוטי ציפורניים ועוד… במסגרת קורס בניית ציפורניים במכללת "היי קוסמטיקס" בראש העין הנך נחשפת למוצרים ולמכשור חשמלי מהמובילים בעולם. אצלנו תוכלי להתאמן כבר על יד לקוחה ולקבל יחס אישי מכל צוות המכללה. במהלך קורס בניית הציפורניים מתקיימות סדנאות מעשיות לשם תרגול החומר הנלמד ולקבלת תוצאות טובות יותר בכל פעם.

עולם היופי והטיפוח
בין המקצועות הבולטים בתחום היופי והטיפוח ניתן לראות מקצועות כמו איפור, עיצוב שיער, עיצוב גבות וכמובן בניית ציפורניים. בשנים האחרונות הביקוש לבנייה מלאכותית של הציפורן עולה בהתמדה בין היתר מסיבות פרקטיות שבהן נשים מעדיפות ציפורן מלאכותית ומעוצבת בעלת מראה טבעי מושלם, ושתהיה עמידה לאורך זמן רב. התוצאה היא שעיסוק בבניית ציפורניים הופך להיות מתגמל במיוחד כעצמית וגם כשכירה.

נושאי הלימוד בקורס בניית ציפורניים:
הכרת כל סוגי הציפורניים, התאמה לפי מבנה והתנסות בהדבקה. הכרת כל סוגי המשייפים, שיוף ועיצוב ציפורניים בצורות שונות. חיטוי ועיקור, חשיבות המבנה האנטומי של הציפורן,
בעיות פטרת ציפורניים – זיהוי טיפול ומניעה, בעיות אלרגיה. טבילה – הדגמת שיטות טבילה. אקריל – הדגמה שיטות אקריל. ג’ל – הדגמה שיטות הג’ל לבנייה. ג’ל ציפוי – הדגמה שיטות הציפוי לציפורן הטבעית. תרגול מריחת לקים ופראנץ. סילר + מנורת U.V/LED. הכרת מכשור חשמלי. שימוש בתבנית. קישוטי ציפורניים. מניקור מקצועי. תהליך מילוי. הדגמת פרנץ’ קבוע בכל השיטות ועוד..
מתכונת הקורס : 20 מפגשים במסלול בוקר / ערב.

תעודה מטעם משרד התמ"ת.

אפשרויות הגעה:
– מכללת "היי קוסמטיקס" נמצאת על הציר הראשי בכביש 444 כמאות מטרים מצומת קסם – בכניסה הראשונה שמאלה לראש העין לבאים מצומת קסם.
– רכבת ישראל – תחנת ראש העין – מרחק מס’ דקות מהמכללה באוטובוס קווים 1/2/8/18 (היוצאים מייד עם הגעת הרכבת לכיוון ראש העין).
– אוטובוס מפ"ת – אוטובוס קו 7.
– לבאים ברכב פרטי – בצמוד למכללה חניון ללא תשלום במתחם מתן.

 
פתיחת קורסים קרובים:
קורס בוקר: 27/12
קורס ערב: 28/12
קורס ערב: 12/1

 

לפרטים נוספים בנוגע לקורס הקרוב, השאירו פרטים בתחתית הדף
או התקשרו 072-2521313

נתראה,
מכללת היי קוסמטיקס

כתובתנו :
רח’ היצירה 1, מתחם מתן, ראש העין
טלפון: 072-2521313

התעודה מוכרת ע"י משרד התמ"ת


רקע:

בקורס בניית ציפורניים נלמדת התשתית התיאורטית של כל תחום הציפורניים הכוללת לימודים של מבנה הציפורן לרבות למידה והכרת מחלות ובעיות שונות שעלולות להופיע בציפורן. התשתית התיאורטית חיונית להכרת התחום והיא מהווה בסיס לחלק המעשי שהוא החלק השני של קורס בניית ציפורניים. החלק המעשי חשוב למדי והוא זה שמאפשר לבוגרות הקורס להכיר טכניקות שונות, להתנסות בעבודה עם חומרים שונים ולבנות תיק עבודות מעוצב ואיכותי שיוכלו להציג בבואן להתקבל למקומות עבודה ולהציג ללקוחות.

החלק המעשי כולל תרגול הולם של כל שיטות הבנייה, לרבות אקריל, טבילה, תבניות, ג'ל ועוד.. בנוסף יכלול גם משוב אמיתי של מורי הקורס. הליווי וההעמקה חשובים בשלב זה והם תמצית הכלים שמקבלים בוגרי הקורס. הקורס כולל כאמור עבודה עם חומרים שונים וממחזור למחזור הוא מתעדכן בשיטות העבודה החדשות כדי לשמור על תוכנית לימודים עדכנית, על חומרי העבודה החדשים בתחום וכולל סדנאות וימי עיון עם אנשי המקצוע המובילים בתחום. ניתן להשתלב בקורס דו שבועי במתכונת לימודי ערב או בוקר, מה שמאפשר לשלב לימודים ועבודה גם יחד.

מה כולל קורס בניית ציפורניים?
אנשים רבים מחפשים את מקומם בתחום היופי והטיפוח ומבקשים לבנות לעצמם קריירה בתחום. תחום היופי והטיפוח הולך ומתפתח בשנים האחרונות בישראל ובשאר מדינות העולם בעקבות המודעות הגבוהה ליופי ואסתטיקה. גם מגמה של התמקצעות ושילוב של שיטות עבודה מתקדמות הביאו לכך שהטיפולים הקוסמטיים השונים הם יעילים במיוחד. לכן, לא מעט אנשים שמחפשים קריירה מעניינת שבה יחושו סיפוק מהעבודה, יכירו תחומי עניין וידע חדשים ויקצרו עד מהרה פירות מתגמלים במיוחד, פונים לתחום זה.