קורס בניית ציפורניים

בואי ללמוד קורס בניית ציפורניים במכללת היי קוסמטיקס וקבלי 3 קורסים מתנה
✅קורס שעווה
✅קורס עיצוב גבות
✅קורס לק ג'ל מה נלמד בקורס ?

בנייה באקריל – כל השיטות והטכניקות (טיפסים + תבניות).
• בנייה בטבילה + השיטה המשולבת.
• בנייה בג'ל בשיטת פולגם – כל השיטות והטכניקות (טיפסים + תבניות).
• סטריליזציה חיטוי ועיקור במכון.
• אנטומיה ובקטריולוגיה.
• פרנ'ץ קבוע בכל השיטות.
• מניקור רוסי ,מכשירי ,יבש כל השיטות
• קישוטי ציפורניים הקורס הינו בן 20 מפגשים 3 שעות כל מפגש מסלול בוקר / ערב
הלימודים בכיתות מרווחות כל תלמידה מקבלת ערכת עבודה מתנה הכוללת : מכונת שיוף ויוי דריל דגם 104 חב' ציפורניים 500 יח' , דבק מכחול אבקת אקריל , נוזל אקריל מכחול מס' 7 מייבש דבק קטר , שמן , בלוק , פצירה פריימר מנקה מכחולים

בסיום הקורס הבוגרות מקבלות 5 תעודות הכוללות תעודה של משרד התמ"ת !
רוצה לשמוע עוד? השאירי פרטים עכשיו!

 
לפרטים נוספים בנוגע לקורס הקרוב, השאירי פרטים בתחתית הדף
או חייגי לשיחת ייעוץ עם יועצת הקורסים שלנו 072-2521313

נתראה,
מכללת היי קוסמטיקס

כתובתנו :
רח’ היצירה 1, מתחם מתן, ראש העין
טלפון: 072-2521313

התעודה מוכרת ע"י משרד התמ"ת


רקע:

בקורס בניית ציפורניים נלמדת התשתית התיאורטית של כל תחום הציפורניים הכוללת לימודים של מבנה הציפורן לרבות למידה והכרת מחלות ובעיות שונות שעלולות להופיע בציפורן. התשתית התיאורטית חיונית להכרת התחום והיא מהווה בסיס לחלק המעשי שהוא החלק השני של קורס בניית ציפורניים. החלק המעשי חשוב למדי והוא זה שמאפשר לבוגרות הקורס להכיר טכניקות שונות, להתנסות בעבודה עם חומרים שונים ולבנות תיק עבודות מעוצב ואיכותי שיוכלו להציג בבואן להתקבל למקומות עבודה ולהציג ללקוחות.

החלק המעשי כולל תרגול הולם של כל שיטות הבנייה, לרבות אקריל, טבילה, תבניות, ג'ל ועוד.. בנוסף יכלול גם משוב אמיתי של מורי הקורס. הליווי וההעמקה חשובים בשלב זה והם תמצית הכלים שמקבלים בוגרי הקורס. הקורס כולל כאמור עבודה עם חומרים שונים וממחזור למחזור הוא מתעדכן בשיטות העבודה החדשות כדי לשמור על תוכנית לימודים עדכנית, על חומרי העבודה החדשים בתחום וכולל סדנאות וימי עיון עם אנשי המקצוע המובילים בתחום. ניתן להשתלב בקורס דו שבועי במתכונת לימודי ערב או בוקר, מה שמאפשר לשלב לימודים ועבודה גם יחד.

מה כולל קורס בניית ציפורניים?
אנשים רבים מחפשים את מקומם בתחום היופי והטיפוח ומבקשים לבנות לעצמם קריירה בתחום. תחום היופי והטיפוח הולך ומתפתח בשנים האחרונות בישראל ובשאר מדינות העולם בעקבות המודעות הגבוהה ליופי ואסתטיקה. גם מגמה של התמקצעות ושילוב של שיטות עבודה מתקדמות הביאו לכך שהטיפולים הקוסמטיים השונים הם יעילים במיוחד. לכן, לא מעט אנשים שמחפשים קריירה מעניינת שבה יחושו סיפוק מהעבודה, יכירו תחומי עניין וידע חדשים ויקצרו עד מהרה פירות מתגמלים במיוחד, פונים לתחום זה.

קבלי עכשיו הטבה לנרשמות לקורס דרך האתר! מלאי פרטים בטופס הבא:

קבלי עכשיו הטבה לנרשמות לקורס דרך האתר! מלאי פרטים בטופס הבא: