קורס איפור מקצועי

בתור המאפרת הפרטית של עצמך, תוכלי לשדרג את מראך ומראה הסובבים אותך, להדגיש את היופי שבך ולטשטש את הדברים שאת פחות אוהבת,

כמאפרת מקצועית עובדת, תתלווי לאנשים ברגעים השמחים והמרגשים יותר בחייהם ותזכי לעבוד באווירה חיובית, נעימה ואוהדת. לימודי איפור במכללת "היי קוסמטיקס" יכשירו אותך להתמודד עם כל סוגי האיפורים הקיימים בתחום ויעודדו אותך למצוינות ויסודיות, בדגש על אווירת לימודים חמה ותומכת.

לימודי איפור מקצועי מעניק לך מקצוע . ולחיילות/ים משוחררות/ים מוכר בפיקדון הצבאי! עם מכללת היי קוסמטיקס והמורים המובילים בתעשייה תוכלו לרכוש מקצוע ע"י ידי תוכנית לימודים חדשנית , מקיפה , מגוונת ומקצועית ביותר !

לימוד איפור במכללת היי קוסמטיקס הוא המוביל בישראל!

במהלך הלימודים קיימת זכאות להשתתף בהשתלמויות של מיטב המאפרים ללא תשלום- דובי פריגר, עדה לזורגן, יוסי ביטון, ריקי פרץ ועוד רבים…

נושאי הלימוד בקורס איפור מקצועי:

  • לימוד איפור כלות ומלוות.
  • איפורי ערב ואירועים.
  • איפור לתצוגות אופנה והפקות.
  • איפור טלוויזיה.
  • איפור במה ותיאטרון.
  • איפור אפקטים וקולנוע.
  • ציורי גוף ועוד.

לפרטים נוספים בנוגע לקורס הקרוב, השאירו פרטים או התקשרו 072-2521313

נתראה,
מכללת היי קוסמטיקס
בהדרכת שלי לוזון.

– מתכונת הקורס: 15 מפגשים כולל יום צילומים, מסלול בוקר/ערב.
– התעודה מוכרת ע"י משרד התמ"ת


רקע:

כל אישה יפה בדרכה הייחודית. לכל אחת יש משהו קטן שמעניק לה את היופי שלה – זה יכול להיות מבט עמוק, צורת השפתיים, ריסים מושלמים, עצמות לחיים גבוהות או גוון פנים. איפור מקצועי נכון ישתלב עם כל אלה ובעיקר עם הטוטאל לוק המושלם – סגנון לבוש, מבנה הפנים שלך, אישיותך ואפילו תנועות גופך – איפור נכון יבליט אותך וימשוך את העין ליופי שכבר קיים בך.

קורס איפור מקצועי במכללת "היי קוסמטיקס" מבטיח כי בתוך 15 מפגשים יוכלו משתתפיו לרכוש מיומנויות של שיטות איפור מקצועי. הקורס מאפשר התמחות ורכישת מקצוע בתחום האיפור.

המורים שלנו מאמינים בשיפור המראה הטבעי שלך, ויודעים מנסיונם כי ניתן לשדרג כל אירוע באמצעות מיומנויות האיפור הנלמדות לאיפור כלות, ערב, אופנה, במה ועוד רבים. אם את יצירתית, אוהבת אסתטיקה, צבעים ונהנית מעולם האיפור והאופנה, קורס איפור מקצועי במכללת "היי קוסמטיקס" בראש העין הוא הזדמנות מצוינת להפוך אהבה אמיתית למקצוע לחיים.